Demande una invià torna

Rent our luxury cars and coaches

Offre pruprietà di autucutianu di lussu è autucune per rinfurzà a vostra sperienza è vi permettechè u migliore di e vostre occasione. A nostra primurità maiò hè a vostra satisfaczione.
Pigliate l'oppurtunità di vedà parechji di i siti emblematici di Bhubaneswar è i so circundante mentre chì si trovanu in Odisha.

SL #

TYPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire o simili850150014014
2Scorpio o Similar1000180016016
3BRV o simili1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 o BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NOTES

  • Driver Day BATA: 200 per Sl #1 à 6, è 300 per 7 à 9
  • Night Allowance (22: 00 à 06: 00 Hrs): Rs. 200 per Sl # 1 à 6 è Rs. 300 per 7 per 9
  • Nigh halt Stazione: Rs. 300 per Sl # 1 à 6 è Rs. 400 per 7 per 9
  • Quemiscensu è ora principianu è finissimu à a nostra lucazione (Garaxe à Garage)
  • Doppu 4 Hrs / 40 Kms slab, una cuncessione di 30 minuti hè permessa. Per ogni estensione per allora di sta slab, 8 Hrs / 80 Kms slab s'applicate. Per culminate a 8 Hrs / 80 Kms slab, KM / Hour extra se carburà cum'è per Transport Tariff.
  • Imposte a tarifa, Intestate è Impôt i caraghju seranu cumu esse per current + GST: 5%.
  • Per oghje di u minimu, a distanza minima serà calculata per DNUMXKM per a data di u calendariu o a distanza propria, quellu chì hè più altu. Charges saranu nantu à basa di KM per tariffu.
  • Standing A / C hè sopra à a prus basta.
  • A tarifa arriba indicazione serà rivista si ùn ci hè una stazione più grande di aumentu di u prezzu di u prezzu di u prezzu.

Luxury A / C Coaches

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

sò ancu dispunibili cun noi.

CUNTATTA CI

per più infurmazioni è infurmazioni

VALUE ADDED SERVICES:

  • Alerts SMS automatizzati nantu à a cunferma di a riservazione.
  • Alerta SMS / Mail automatizatu nantu à a distribuzione di Vettura & Chauffeur à 02 uri di Pick-up.
  • Vita di u ghjornu News, Bottiglia d'acqua minerale, Umbrella, Kit di Primi aiutru, Ice-Box è Tissue Sestu disposti in tutti i veiculi nantu à basa cumplementaria.
  • Ogni veturi sò climatizati, non fumetti, puliti è puliti.
  • Per un refrescante, Snacks, Frutti è Succhi sò disposti per i delegati nantu à dumanda cù tariffu supplementu.
  • Chauffeurs è / o Sand Pebble's Airport Representative situatu cù Welcome Placard à l'Airport / Railway Station per ricevi i invitati è i so Pick-up.
  • Pebbles à Sanguine si sò chauffeur dilettante, sottumessu, prufessiunale è acquisto cù e strade è in un uniforme di a compagnia.
  • E-Cumpusori sò detti in u postu per trattà e duminiu di Clienti nantu à l'eventi è di e cunferenzi.
  • U ghjornu di u Reloj cab-serviziu hè dispunibule per Viaghju Corporate and Executive, viaghjatori, visita guidata è avvenimenti speciale.
  • I servizii privati ​​di u serviziu di cabine sò dispunibule per Bè.
  • L'infurmazioni preferiti di i clienti sò cullucatu in a basa di datu per averanu sempri megliu servizii per i ordini successivi.

RIŻULTATA ONLINE:

  • I risultati di caru sò deve esse fattu prima di 24-hours. In ogni casu, u Scale di Operazioni di Staggione pò esse contactati si u veiculu hè dumandatu à l'ora di 24.
  • Mentre facia una riservazione online, tutti l'infurmazioni in a furmazione prescrita era furnished.
  • Riservazione Onlaire invariably follow the payment instantaneous. Invece di u Gvt. Imposti, tariffu di tariffu, tariffu di tariffu è tariffu d'autorizazione di fruntieri interindiggiati deve esse pagatu da l'utilizatore à u tempu di dispenserete cù cabine.
  • Tutte e riservazione è e transacciones realizate da u web di Sand Pebbles sò suggetti à cunfirmazione da Sand Pebbles. Coghju di Sangui hà a prerogativa di disprezzà una riservazione cunfermata in sicurazione da esigenzi fora di u so cuntrollu.
  • A Cumpusazione di Transaccione di 15% di u cantu di u centru stimatu serà devene nant'à a riservazione hè annullata l'ora di 06 ora. Quandu u cabbolu hè di Garage, u centru cumpletu hè pagatu da u clientu.
  • Dopu a Booking On Line, Pudete cuntrollà u vostru situ cù u nostru centru di serviziu di 24Hrs.